Pokoje

Komfortowe pokoje blisko natury

Choć Przystanek Rospuda to gospodarstwo agroturystyczne, pokoje dla gości są na wskroś nowoczesne. Wykończono je surowym drewnem, zapewniając komfortowe meble dla wygody pobytu. Do dyspozycji turystów przygotowano pięć pomieszczeń – różnią się konfiguracją łóżek pojedynczych i podwójnych. Umożliwia to dobranie najlepszej opcji dla każdego przyjeżdżającego. Dlatego Przystanek Rospuda mogą odwiedzać zarówno osobny samotne, jak i rodziny z dziećmi, grupki znajomych etc.

Wszystkie pokoje łączą dwie rzeczy – każdy ma swoją własną toaletę z prysznicem, a z okien rozpościera się widok na nasz piękny ogród. Oto informacje na temat każdego pokoju:

Pokój numer 1 ,,Na Zachód"

Wyposażenie pokoju

Pokój numer 2 ,,Na Las"

Wyposażenie pokoju

Pokój numer 3 ,,Na Wschód"

Wyposażenie pokoju

Pokój numer 4 ,,Pod Klonem"

Wyposażenie pokoju

Pokój numer 5 ,,Horyzont"

Wyposażenie pokoju

Dodatkowo dostępne na terenie obiektu:

Ogólnodostępna kuchnia

Plac zabaw dla dzieci

Wspólny salon

Miejsce na ognisko

Bezpłatny parking

Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia

 Jadąc wypocząć, nie musisz martwić się o wałówkę! Na miejscu oferujemy Ci śniadania oraz obiadokolacje w atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty spożywcze wchodzące w skład śniadań oraz obiadokolacji pochodzą z gospodarstwa – wyżywienie jest zdrowe, naturalne i bez chemii! A 3,5 km od gospodarstwa znajduje się miejscowość Raczki, w której możesz odwiedzić pizzerię i bar.

Nasze pokoje